Shimano SM-CBB72-41B-Press-Fit / 86,5 mm ruch centralny
Zdjęcie produktu 1
Shimano BB72-41B Press Fit Tress Caps dla CRANKIERY ULTEGRA, 105 i Shimano z obrotem 24 mm.
Charakterystyka
- Użyj: droga
- Seria: 105, Ultegra
- Typ czapki: Press Fit (ciśnienie)
- Pole ruchu szerokości: 86,5 mm
- Średnica pudełka: 41 mm
- Kompatybilność Perno: Shimano (Ø24 mm)
- Materiał: żywica
- Waga (producent): 69 gr.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Charakterystyka
- Użyj: droga
- Seria: 105, Ultegra
- Średnica pudełka: 41 mm
- Materiał: żywica
- Waga (producent): 69 gr.
Shimano SM-CBB72-41B-Press-Fit / 86,5 mm ruch centralny | Evolution Bikes