Shimano SM-CBB71-41B Pressfit 86,5 mm Ruch Central Ruch
Zdjęcie produktu 1
Specyfikacje:
  • Press Fit Strada.
  • Szpilka: 24 mm
  • Zewnętrzna czapka o średnicy: 41 mm.
  • Szerokość pudełka ruchu: 86,5 mm
  • Prawdziwa waga: 67 g
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Specyfikacje:
  • Press Fit Strada.
  • Szpilka: 24 mm
  • Prawdziwa waga: 67 g
Shimano SM-CBB71-41B Pressfit 86,5 mm Ruch Central Ruch | Evolution Bikes