Shimano dur-ace SM-BB92-41B Press Fit 86 mm Ruch
Zdjęcie produktu 1
Shimano SM-BB92-41B Press Fit Road Ruch Central Ruch do montażu szumów Shimano za pomocą 24 mm szpilki Na ramce naciśnij FIT BB86 (86,5 x 41 mm).
Charakterystyka
  • Użyj: droga
  • Seria: Dura-Ace
  • Typ czapki: naciśnij dopasowanie BB86 (ciśnienie)
  • Pudełko ruchowe szerokość: 86,5 mm
  • Średnica pudełka: 41 mm
  • Kompatybilność Perno: Shimano Ø24 mm
  • Łożyska: stal
  • Materiał: żywica
  • Waga (producent): 54 gr.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Charakterystyka
  • Użyj: droga
  • Seria: Dura-Ace
  • Średnica pudełka: 41 mm
  • Łożyska: stal
  • Materiał: żywica
  • Waga (producent): 54 gr.
Shimano dur-ace SM-BB92-41B Press Fit 86 mm Ruch | Evolution Bikes